Červenec 2014

Zlověstné ticho- Recenze

7. července 2014 v 17:36 | -Valy- |  Horrory
Jamie je obyčejný chlap, který si žije spokojeně se svojí manželkou.Jednouho dne jim však někdo dá před dveře krabici,otevřou jí a najdou v ní loutku.Chvíli nad tím přemýšlí, kdo by jim tak mohl dát loutku, ale pak to nechají plavat.Protože jim doma nejde voda,nemohli si nic uvařit a tak šel Jamie do bufetu koupit něco k jídlu.Když se ale vrátil našel ležet svojí manželku na posteli mrtvou s vyřízlím jazykem.
Po pár dnech se vydá Jamie na hřbitov za hrobníkem aby mu udělal hrob pro jeho ženu.S hrobníkem se na všem dohodou a Jamie odjede.Doma však ale nemůže usnou,protože pořád musí myslet na tu loutku.Zrovna v ten den kdy tu loutku někdo přivezl, byla jeho manželka zavražděná,když to řekl policistovi,který se zabýval vraždou jeho ženy,řekl,že je to nesmysl,aby loutka někoho zabila.Jamieho něco napadlo a tak tedy jel za svým otcem.Když přijel,otevřela mu mladá paní.Předsavila se mu jako přítelknině jeho otce,Ela.Jamie se s ní seznámil a pak šel za otcem.Byl docela nervózní, protože ho neviděl už docela dlouhou dobu.Když přišel do stejného pokoje ve které byl jeho otec,zjistil že je na vozíku.Chvíli si tam s Elou a s jeho otcem povídali,když s najednou Jamie zeptal, jestli si nepamatuje tu básničku,kterou mu říkal když byl malý.Bylo to o ženě a o jejích loutkách.Ta básnička zněla: ,,Nikdy se nedívaj na pohled Marry Shaw, neměla děti,jen loutek sto.A když jí uvidíš ve svých snech, věř, že nikdy už křičet nebudeš."

RECENZE
Recnze k tomuto filmu jsou suprové.Lidé si tento horor chválí hlavně díky tomu,
že režisérJames Wan dokázal, že skvělý horor se dokáže natočit i bez litrů krve.
Tento horor dostal 66%


MOJE HODNOCENÍ
Tento horor patří rozhodně mezi mé nejoblíbenější.Autor to skvěle zpracoval.
Má to příběh, ale zárověn je to i trochu na zamyšlení.
Za sebe bych dala tak 70-80%

DOWNLOAD:

TRAILER:
Moderní popelka: Byla jednou jedna píseň- Recenze

7. července 2014 v 13:44 | Ash:3 |  Smíšené
Moderní popelka: Byla jednou jedna píseň
Komedie/Hudební/Rodinný/Romantický
USA, 2011, 85 min.

Muzikálová verze věčné klasiky! Katie (Lucy Hale) sní o tom, že se stane zpěvačkou, její touze ale stojí v cestě krutá macecha (Missi Pyle) a nevlastní sestra (Megan Park). Když si její nevlastní sestra přisvojí Katein úžasný hlas a Luke (Freddie Stroma) se zamiluje do špatné dívky, musí Katie začít bojovat za své sny dřív, než Luke skončí v náručí její podlé nevlastní sestry.HODNOCENÍ:
Tak, co tomuto filmu říká ČSFD? Na tenhle film jsou všichni spokojeni a říkají, že tento film režisér s Lucy Hale vyhrál. Je to několikrát omleté téma, ale přesto je to lepší, než si všichni mysleli. Tento film upoutal více než "A zase jednou jedna popelka" a dostalo to 50 %. :)


MOJE HODNOCENÍ:
Tento film je dobře udělaný, i když je to několikrát okopírované téma. Proto bych tomuhle filmu dala 75 % :)

DOWNLOAD:
ZDE se na to můžeš podívat online a ZDE si to můžeš stáhnout :)

TRAILER:

Vaše Ash:3


A zase jedna popelka- Recenze

7. července 2014 v 13:16 | Ash:3 |  Smíšené
A zase jedna popelka
Komedie/Romantické/Hudební
USA, 2008, 88 min.

Hrdinkou moderní hudební verze příběhu o Popelce je středoškolačka Mary (Selena Gomezová), která žije s macechou a dvěma nevlastními sestrami, jimž musí posluhovat, v San Fernando Valley. Když však do města zavítá slavný Joey Parker (Drew Seeley) a hledá zde novou tanečnici pro svůj klip, Mary, jež tanec miluje, udělá všechno pro to, aby zvítězila v soutěži a získala Parkerovo srdce. Na maškarním plese ho při tanci okouzlí, ale zmizí dřív, než mu stačí říct své jméno. Mladík se ji snaží najít, ale Maryiny sestry spolu s Joeyho expřítelkyní vymyslí plán, jak ty dva rozdělit.RECENZE:
Na internetu lidi tento film označují jako odpad.... mně nepřijde jako odpad a určitě bych ho tak neoznačovala. Tento film má na internetu jen 42 %.


MOJE HODNOCENÍ:
Já k tomuto filmu nemám co dodat a vždy se na něho ráda podívám. Už jako malá jsem si ho pouštěla a zkoušela opakovat kroky, co tam tancovali ;) Proto bych tomuto filmu dala 57 %.

DOWNLOAD:

TRAILER:
Nenašla jsem český, ale doufám, že vám postačí tento ;)Vaše Ash:3


Carrie 2013- Recenze

7. července 2014 v 12:45 | Ash:3 |  Horrory
Carrie
Drama/Horror
USA, 2013, 101 min.

Carrie White je plachá dospívající holka, která je díky příšerné výchově její věřící matky totálním outsidem. Ve škole prožívá peklo, protože ji její spolužačky šikanují a krutě si ji dobírají. Ale Carrie má tajemství: jednoho dne zjistí, že byla obdařena vzácnou, a zároveň děsivou mocí telekineze. Toto nadání se umocňuje a vymyká kontrole při přílišném nervovém nebo emocionálním vypětí. Postupem času začne své síly využívat proti lidem ve svém okolí, kteří ji ubližují. Příběh vyvrcholí v momentě, kdy je Carrie pozvána na maturitní ples, kde se stane obětí velmi krutého žertíku svých zákeřných spolužáků. Carrie se její skryté schopnosti naprosto vymknou kontrole a všichni, kdo ji znemožnili, dostanou lekci: Pokud si budou hrát s ohněm, spálí se.RECENZE:
Recenze k tomuto filmu jsou spíše kladné. Lidé jsou šťatsní z filmu, ale ne z obsazení hlavní herečky Chloë Grace Moret.
Všem přijde, že tato osoba není na tento film moc strašidelná a že by hlavní roli neměla hrát. Já si, ale myslím, že Chloë zahrála dobře svoji roli plaché holky. Tento film je z roku 2013, tudiž je nám blížší než dřívější verze z roku 1976.
Tento film dostal 58 %.


MOJE HODNOCENÍ:
Myslím si, že obsazení bylo dobře vybráno a tomuhle bych dala 70 %, protože se mi líbil a myslím, že je to dobře nahráté, vymyšlené a všechno další.... :)

DOWNLOAD:

TRAILER:


Vaše Ash:3


Očista- Recenze

6. července 2014 v 10:08 | Ash:3 |  Horrory
Očista
Thriller/Horor/Sci-fi
USA/Francie, 2013, 85 min.

Nápad, tématika, masakr- To všechno tenhle film má.
Začala bych první posuzovat nápad- Nápad je jedinečný, protože James DeMonaco vymyslel zase něco úplně jiného.
Tento film je o rodině, o dni (spíš o noci), který slouží k zabíjení a o gangu, který se je pokusí zabít.
Den Očisty- "Na jednu noc v roce je povolen každý zločin"- V tu dobu si všichni "zabarikádují" svoje domy a schovají se, aby se náhodou nestali terčem. Během tohoto večera se zavřou všechny bezpečnostní a záchranné složky, takže nikomu nikdo nemůže pomoci. Vše je legální a to úplně všechno.


RECENZE:
Na ČSFD jsou komentáře od lidí spíše kladné. Tento film dostal od lidí na ČSFD 57 %, ale nebyl označen jako odpad.
Pár lidí píše, že má tento horor debilní děj a tématiku, někdo říká, že je zase téma dobré, ale blbý děj a někdo zase, že je boží jak tématika, tak děj. Já si sama myslím, že je tento film udělaný dobře a nepřisuzovala bych mu špatné chvíle.


MOJE HODNOCENÍ:
Já bych tento film hodnotila spíše kladně, takže bych mu sama o sobě dala 84 %.
Neoznačovala bych ho jako nezáživný, protože je to naprostá blbost a není tento horor špatný. :)

DOWNLOAD:
Včera jsem ho stahovala ZDE a fungoval mi, takže by vám měl jet. :)

TRAILER:


Vaše Ash:3


Růžový panter 1- Recenze

5. července 2014 v 10:14 | Ash:3 |  Komedie
Růžový panter 1
Komedie/Dobrodružný/Krimi/Mysteriózní
USA/Česko, 2006, 90 min.

V tomto filmu se známí Jacques Clouseau vydá najít zloděje "Růžového Pantera" a vraha známého trenéra Francie, Yvesem Gluantem (neskloňuju).
Tento film mě moc pobavil a hodně se mi zalíbil. Tento film jsem viděla asi už 2x, ale nikdy mě neomrzí ;)
Tento film bych dávala mezi skvělé a vtipné francouzské filmy.
Tady se mi moc líbilo, že do hlavní role zapojili i nějakou známou zpěvačku, jako je Beyoncé Knowles, která si tam zahrála hlavní roly a to milenku známého trenéra Yvesema Gluantema. :)


RECENZE:
Zase porovnáme recenze na ČSFD:
Všichni píšou, že tento film stojí za nic a že je docela nudný. Každý to cítí jinak, ale já bych řekla, že jsou tam i scény, které jsou vtipné a které trochu ne. Ale spíše je to vtipnější než pohřební ;)
Všichni k tomuhle filmu říkají, že nemá poentu a tempo. Tento film je podle mě dobře udělaný a nedávala bych mu málo bodů ;)


MOJE HODNOCENÍ:
Tento film mně přijde docela dost povedený, takže bych mu dala něco kolem 85 % :)
Má určité jiné scény, ale je vtipný a myslím, že to každému smíškovi stačí ;)

DOWNLOAD:

TRAILER:

Vaše Ash:3