One Direction- This Is Us- Recenze

27. června 2014 v 16:11 | Ash:3 |  Dokument
One Direction- This Is Us
Dokumentární/Hudební
Velká Británie, 2013, 92 min.

One Direction- slavná britsko-irská skupina, která se prosadila ve více, jak 54 zemích.
Tento dokument povídá o tom, jak se 1D potkali, jak se jim žilo na turné a co dělali ještě, než se objevili v X-Factoru.
Tento dokument byl lepší než jsem čekala, protože je to tam vážně moc ukázané a sama nejediná Directionerka se může ponořit do jejich života. Pro Directioners, jako jsme my (Ano, jsem Directionerka ;)) je tento dokument vážně super a dokonalej. Ale teď se ponořím do role normálního člověka, kterej si párkrát pustí 1D.


RECENZE:
Recenze na ČSFD mluví za vše, nebo spíše nemluví? Četla jsem si komentáře na ČSFD k tomuto filmu a našla jsem jeden, velmi podivný. Psal tam nějaký otec, že si jeho dcera pořád zpívá jejich písničky a tak se podíval na tento film. Prej, že nezjístil vůbec to, co chtěl slyšet. Nezjístil kdy, kde a proč se seznámili- na tomhle mě nejvíce rozesmálo to, že tyhle věci tam byly. Lidé jim dali 40 % jen kvůli tomu, že nesnesou pětici hezkých kluků, kteří jsou slavní. Ale dali jim procenta, tak dali. Já bych tomuhle filmu, ale určitě dala více. ;)


MOJE HODNOCENÍ:
Jako Directionerka bych tomuhle filmu dala 100 %, ale to nemůžu. Takže jim dávám 80 % ;) Tento dokument bych doporučovala spíše holkám od 12- více ;)
Tento dokument bych už více nerozebírala, protože by mě pak mohl někdo tady urážet, že jim jen nadržuju ;)

DOWNLOAD:
Stáhnutí v .AVI jsem nenašla, protože jsem si TIU koupila, ale našla jsem ho v mp4 ;)

TRAILER:

Vaše Ash:3

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama